logo

o projektu (prezentace ke stažení v PDF)

Designové ski apartmány Studios Rokytnice se nacházejí v oblíbeném horském středisku v Krkonoších.
Novostavba leží u hlavní cesty procházející městečkem Rokytnice nad Jizerou. Zároveň je na spojnici mezi známým klubem Šnekolend a hlavní lanovkou na vrchol Lysé hory.
Pestrá nabídka moderních bytů s exteriérem odkazujícím k tradici horských penzionů, to vše se zárukou kvalitního designu i provedení od studia de.fakto, uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

design – kvalita – uživatelský komfort
Jednoduchý a přirozený design – decentní materiálové řešení, efektivní dispozice. Výjimečný servis architekta pro další zařizování interiérů Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality a odolnosti. Komfort – vysoké dveře v celém domě, GSM dálkové ovládání topení, akumulační radiátory Thermotec s 30-ti letou zárukou a vyjímečně úsporným provozem, hliníková okna s trojskly, podlahové topení v koupelnách, termostatické sprchové baterie (Gröhe), prostorná garážová stání, výtah, dva apartmány (1.2 a 2.2) jsou řešené jako bezbariérové.

zajímavosti
Ohniště za domem s osvětlením a tekoucí vodou na fasádě. 4 apartmány mají prostor pro vlastní SPA (sauna, vířivka) – cena je bez tohoto vybavení. Ve všech bytech a garážových stání příprava pro box na lyže a horkovzdušný sušák bot (muže být i kombinovaná skřínka, ve které je sušák na boty a místo na 4páry lyží).
Recepce v domě – není klasická recepce. Je to prostor s vlastní prádelnou a bude vlastníkům umět za domluvenou úhradu poskytovat službu úklidu a praní prádla. V prostoru před recepcí je barový stolek s integrovaný IPADem, který bude online na internetu. V domě je možnost zakoupení sklípku o půdorysném rozměru 180x180cm za 80.000 + DPH.
Dále je u objektu skulptura podsvícených funkčních laviček před domem, díky nimž je tato budova nezaměnitelná. černá uliční fasáda při nočním nasvícení vypadá, jakoby před ní sněžilo.

studios rokytnice

 

studios rokytnice